ПОВИК За избор на Дете правобранител и двајца заменици на Дете правобранител PDF Печати Е-пошта
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро
понеделник, 29 јануари 2018 13:42

Гимназија „Добри Даскалов“ во соработка со Коалиција на младински организации СЕГА, во рамките на проектот „Имплементација на Конвенцијата за правата на детето во Македонија“ поддржан од Детската Фондација Песталоци, објавува ПОВИК За избор на Дете правобранител и двајца заменици на Дете правобранител.

Повикот е на следниот линк.

Последно освежено на понеделник, 29 јануари 2018 13:49

Креативно катче

Кажи нешто

Стани гимназијалец!!!