Home Настава ПОВИК За избор на Дете правобранител и двајца заменици на Дете правобранител
ПОВИК За избор на Дете правобранител и двајца заменици на Дете правобранител PDF Печати Е-пошта

Гимназија „Добри Даскалов“ во соработка со Коалиција на младински организации СЕГА, во рамките на проектот „Имплементација на Конвенцијата за правата на детето во Македонија“ поддржан од Детската Фондација Песталоци, објавува ПОВИК За избор на Дете правобранител и двајца заменици на Дете правобранител.

Повикот е на следниот линк.

Последно освежено на понеделник, 29 јануари 2018 13:49